מוזיקאים ממליצים


 • "אחרי כמעט שנה של עמידה במקום הרגשתי שחסר משהו, חסרה יד מכוונת, מישהו שיעזור לנו כלהקה לממש את הפוטנציאל הענק שהייתי בטוח שקיים בנו כל הזמן הזה. התחלתי לחפש מפיק/אולפן הקלטות (אז לא ממש ידעתי מה אנחנו צריכים ..), כבר אחרי שלושה חודשים בלבד של עבודה משותפת אני מרגיש שאנחנו הולכים בדרך הנכונה, עם איש מקצוע מנוסה, שעבר המון ועשה את זה בתור מוזיקאי, מישהו לא רק שמבין איך תעשיית המוזיקה בישראל עובדת, אלא חי ונושם רוק בכל רגע נתון. ומעבר להכל, הכי חשוב בעיני, אדם שנעים להיות בחברתו, ושאפשר רק ללמוד ממנו כל הזמן. אני מחלק את הלהקה ללפני עידו ואחרי עידו: לפני העבודה עם עידו לא ידענו ממה להתחיל, אם להופיע קודם, להוציא סינגל, לעבד את השירים וכו', איתו זה מאוד פשוט, הוא יודע מה צריך לעשות ואנחנו רק צריכים לעשות מה שלהקה אמורה לעשות, לכתוב/ליצור ולנגן מוזיקה.
  מעבר לזמן ולכסף הרב שחסכנו בחזרות והופעות מיותרות שלא קידמו אותנו לשום מקום, אנחנו מתקדמים בכל שבוע ושבוע, מעבדים את השירים שלנו בצורה סופר מקצועית (בלי לפגוע ב"אני מאמין" שלנו) ובדרך משותפת אני מאמין שנגשים את כל החלומות שלנו בתור להקה, ובגדול! בקיצור, אם אתם רוצים מישהו שיעזור לכם את הפוטנציאל שאתם חושבים שגלום בכם (והרבה מעבר), פשוט תתקשרו לעידו ותגלו כמה רחוק אתם תוכלו להגיע איתו".

  אדר אלפנדרי
  אדר אלפנדרי
  דור המבול
 • "למעשה במבט לאחור, עברנו "מייקאובר". אחרי 10 שנים שהלהקה קיימת, עוד מהתיכון, החלטנו שאנחנו מעוניינים לעלות כמה מדרגות, ושמשהו חסר לנו בשביל להגיע לרמה של הלהקות הכי טובות בארץ. חיפשנו איש חיצוני ללהקה, מישהו מהתעשייה שירים אותנו לשם. עידו לדרמן היה "ראש החץ שלנו". הוא מיקד אותנו. עזר לנו ללמוד מי אנחנו, מי הקהל שלנו, איפה לחפש, איך לפעול. איך לכוון גבוה יותר.עזר לנו לגשר בין מה שרצינו להעביר, לבין הקהל שלנו. גם אנחנו חששנו להשקיע כסף בעבודה עם האדם הלא נכון, אבל! בינינו, לאף אחד אין כסף מיותר לפזר לכל הכיוונים, וכולנו רוצים לדעת בדיוק על מה להשקיע, וגם רוצים תוצאות!וזו בדיוק ההשקעה הכי חכמה שיכולנו לעשות. אם אתם הרכב/זמר, שיודעים מה אתם רוצים אבל מתקשים בשלב ה"איך" ?לעידו יש המון המון שנים בתעשייה, והוא היה במקום אליו רובכם הייתם רוצים להגיע.במקום ללכת לאנשים שיבטיחו לכם הבטחות מופרכות, פה יש לכם איש מקצוע מנוסה, שידבר אליכם בגובה העיניים, ויכוון אתכם לחלום שלכם. זה ההבדל בין לירות לכל הכיוונים לבין, "ראש חץ" שמכוון את כל כוחותיו למטרה.ממליץ לכם לא לחכות ולקבוע פגישה עם עידו ולראות מה יש לו להציע לכם. בהצלחה לכולם!"

  מאור דורני
  מאור דורני
  קלידן בלהקת הקציצות של לידיה
 • "הלינק שחיבר בינינו קלע בול (האמת לא האמנתי כששמעתי שבכלל קיים קואוצ'ר בתחום המוזיקה בישראל). היו לי כל כך הרבה שאלות לגבי תעשיית המוזיקה שהעול שנוצר מחוסר הידיעה פשוט הקפיא את העשייה שלי. הפגישות האישיות עם עידו סגרו לי את הפינות. בפאן האישי, אתחיל בלומר שמה שאהבתי בעידו זה דבר ראשון את עידו. לפני כל הדיבורים על התעשייה, הראש "האומני" שלא מצליח להתמקד, החוסר רצון להביט על עצמך מבחוץ וכיוצ"ב, עידו הוא קודם בן אדם. היכולת האישית שלו להתחבר לאנשים, ההבנה העצומה והניסיון הרב הופכות אותו למנטור אידאלי. אם שואלים אותי, אני חושב שנקודות זכות כה רבות יכולות לבוא רק מתוך אהבה אמיתית למוזיקה.
  תעשיית המוזיקה לא סתם נקראת "תעשייה", מי שמעוניין להיות חלק ממנה מוכרח להכיר אותה. זה עסק! וכמו בכל עסק, ידע הוא כוח. יהיה אבסורד אם דברים לא יזוזו דווקא מחוסר ידע. פגישות עם עידו יתרמו ללא ספק להתקדמות האישית ויהיה מיותר לומר שהן שוות את הכסף. בסוף אחד האלמנטים ההכרחיים ביותר ליוצרים שמעוניינים להתקדם (ומי שלא כל זה אינו רלוונטי עבורו) הוא האיזון בין האומנות לצד העסקי. היכולת לגשר בין מצב יצירה, הנשען בבסיסו על תת מודע סובייקטיבי למצב עשייה, המסתמך בעיקר על המודע ואובייקטיביות. אחד הדברים שמייחדים את עידו זה שמצד אחד הוא מבין מוזיקה - מפיק בעצמו ומצד שני, הוא בעל ראש עסקי ונסיון עשיר. שילוב כוחות כזה נותן לו סטטוס של בן אדם בעל מילים חשובות. העובדה שארגון עסקי בחר בו כנותן שירות מטעם שמו מוכיחה זאת שהרי שיתופי פעולה מהסוג הזה לרוב לא קורים ללא בירוקרטיה רשמית כלשהי והוכחת כשירותך על הדף. עידו ראוי לשאת באחריות של הדרכת אומנים ומיקודם למטרה היחידה הרלוונטית – שיתוף מוזיקה בעולם".

  נתנאל שבין
  נתנאל שבין
  מפיק מוזיקלי
 • כבר מהפגישה הראשונה נוצר חיבור חזק ביננו, ומייד הבנתי שזה האיש שחיפשתי,
  גם מקצוען מבין מוסיקהברמה הגבוהה ביותר,יודע לשים את הדגש על הנקודות הנכונות ועל הדברים הקטנים שעושים את ההבדל, תוך אכפתיות גדולה למילים ולדאגה שהמסר יצא החוצה הכי נכון וחזק שאפשר
  וגם איש עם ראש של קואצר עיסקי שחושב על כול ההפקה במונחים שכליים ודואג לראות את הדרך הכלכלית הנכונה של כול המהלך,
  מאוד נהנתי מהפגשים ומהעבודה על הדיוק בהכנת המופע,ומהיכולת להתאים את המפגשים לצרכים שלי.
  אוסיף ואומר שאני עם ניסיון של מעל 15 שנים בהופעות ועבודה עם מוסיקאים מהשורה הראשונה(וחשבתי שכבר יהיה קשה לחדש לי-) ובכול זאת למדתי מהעבודה על ההופעה כול כך הרבה על עצמי ועל הדרכים הנכונות להופיע
  תוך נתינת אמון כה גדולה
  שזה הייתה עבורי ממש התחלה חדשה ומורגשת.
  תודה רבה גם על הצניעות והענווה שלך בהתייחסות אליי ואל הנגנים, התפעלתי מאוד !מהדרך שבה אתה מעיר ומלמד
  יש בך מידות טובות ואור מיוחד,
  שמח על הזכות לפגוש אותך
  ומקווה שעוד נעבוד הרבה יחד

  אביחי פז גרינוולד
  אביחי פז גרינוולד
 • "אני חי ונושם מוסיקה ממש מאז שנולדתי. בתקופה האחרונה החלטתי שאני רוצה להוציא את המוסיקה שמגיעה דרכי החוצה, לשתף אחרים בהנאתי. את עידו הכרתי דרך הפייסבוק. חיפשתי אנשים מנוסים בעולם המוסיקה שאוכל ללמוד מהם, איך ומה לעשות כדי לקדם את העניין.לאחר מספר פגישות עם עידו, הזדקק לו הכוון שבחרתי להתרכז בו כרגע, החלטתי להרים ליין הופעות סלון עם החומרים שלי. במשך מספר חודשים נפגשתי עם עידו בחדר חזרות לעבוד על המופע. עידו פירק איתי שיר שיר, מילה, מילה, הברה, הברה, כל תו כל אקורד נבחן. צללנו לפרטים ואז המראנו להסתכל על התמונה הגדולה וחוזר חלילה. התהליך היה מהנה ומאתגר, ועודד אותי לחפור בתוכי עוד ועוד כדי להוציא פשטות כנות ישירות ויופי.אז תודה גבר ממעמקי ליבי, למדתי, צמחתי, נהניתי"

  סיון משה
  סיון משה
 • "כשאני מביט אחורה ורואה את ההתקדמות שלי מאותה נקודה קשה מאוד לדמיין איפה הייתי אם לא הייתי נעזר בעידו.בשבילי עידו משמש כמה תפקידים שאני זקוק להם מאוד ואת כולם הוא מבצע מצוין. הוא נותן לי ביקורת לא מתפשרת על העבודה שלי בכל הרבדים וללא ויתורים. אני ממליץ עליו כקואצ׳ינג לקריירה. מומלץ ביותר לכל מי שרציני לגבי המוזיקה שלו. אין ספק שבתעשיית המוזיקה קל מאוד ללכת לאיבוד, מכל התרומות של עידו הדבר הכי חשוב שאני מרוויח מהתהליך זו העובדה שאני לא לבד. עידו שם לתקן שצריך, לחזק שצריך ובעצם שייך לכל חלק וחלק מהעשייה שלי בתור מוזיקאי"

  איתי האווארד
  איתי האווארד
  hitman
 • "לא ידענו איך ואם השירים בכלל מספיק טובים כדי לשתף את החומרים שלנו.לא ידענו איך להתחיל בתחום המוזיקה חיפשנו באינטרנט כדי למעשה למצוא את התשובה של "מה הלאה..?" הגענו לעידו והחלטנו שהדרך הייחודית שלו לליווי להקות צעירות זה מה שאנחנו צריכים. עם הרבה אמונה וקצת סקפטיות.. החלטנו לשלוח לעידו את השירים ולראות מה קורה. בתהליך עם עידו למדנו באמת אינסוף דברים חדשים על מוזיקה (גם מבחינה מוזיקלית וגם מבחינה שיווקית) ועל עצמנו, למדנו להכיר בן אדם מדהים עם ראש טוב שבאמת איכפת לו מהמוזיקה שלנו ומאיתנו ועוזר לנו להתקדם צעד אחרי צעד עד שנגיע למטרה הנכספת".

  רוברט
  רוברט
  צוות רוברט
 • "עידו לקח אותנו לכוון חדש שעוד לא חשבנו עליו. מאז שאנחנו עם עידו אנחנו להקה משוכללת יותר. מגובשת יותר, מוזיקה ממוקדת והופעות..."

  דור המבול
  דור המבול
 • "בהתחלה היינו סקפטיים. מה כבר אפשר לחדש לנו? עם עידו הבנו מהר שהוא בין האנשים הבודדים שפגשנו בתחום שמבין ויודע על מה הוא מדבר. כמנטור הוא מבין עניין, אמיתי, נותן פתרונות ומעניק לנו אופק... הגענו אל עידו אחרי תקופה ארוכה של חשבון נפש.למעשה אחרי כמעט עשור של עיסוק רצוף בקידום הלהקה עשינו "עצור סוסים" ובמשך שנה ישבנו, חשבנו, דיברנו והקלטנו אלבום שני. באמצע התהליך הזה החלטנו ליצור קשר עם עידו – מה שהתברר כאחת ההחלטות היותר חכמות שעשינו. מעבר לכימיה המיידית והכיף לעבוד עם אדם מקצועי שמדבר בגובה העיניים, נוכחנו לדעת שהעצות והטיפים של עידו הובילו אותנו להישגים משמעותיים הרבה יותר וקידמו אותנו בצורה מהותית. ההכוונה הצמודה והזמינות עזרו לנו לגבש את השיטה שהכי מתאימה לנו (מקצועית ואישית) ובה אנחנו דבקים כבר למעלה משנה"

  אביתר אדרי
  אביתר אדרי
  הקציצות של לידיה
 • "שמעתי על עידו, ראיתי את האתר שלו, ראיתי איך הוא עובד עם להקות, אבל חשבתי שהשירות שלו זה מותרות בתוך כל ההוצאות שיש למוזיקאי להרמת מופע. לקראת המופע האחרון שלי, אחרי שנתיים של הופעות, הבנתי שאני לא מצליח להרים את הרמה של ההופעה מעבר לרף מסויים. אין התאמה בין האלבום המופק היטב לרמת המוזיקה שנשמעת בהופעה. פניתי לעידו בהתראה קצרה מאוד והוא הסכים להיפגש. כבר בפגישה הראשונה שנמשכה מעל שעתיים, גיליתי בחור מקסים ומקצוען. הוא הגיע לפגישה כשהוא מכיר את כל השירים היטב, ומבין מה אפשר לעשות עם החומר בהופעה. עידו הגיע לחזרה, ובעזרת אופיו הנוח התחבב על כל הנגנים, שקיבלו באהבה את ההערות שלו, שהיו מקצועיות ונכונות ונאמרו בצורה שאינה פוגעת באגו של אף נגן. עידו הגיע לחזרות מוכן ומאורגן, צילם והקליט כל חזרה והעלה את החומר לתיקייה משותפת, שכל נגן יכול לשמוע ולהתכונן לחזרה הבאה. במגבלות הזמן הקצר, הוא שינה לנו עיבודים, והתאים את החומר להופעה חיה. עידו תכנן את סדר השירים בהופעה, ככה שישמרו על אנרגיה גבוהה ועבר אתי על כל הטקסטים, הכין אותי כמו מנטור מקצועי ביותר להופעה. זאת הייתה ההופעה הכי טובה שלי, עליתי לבמה עם בטחון רב בידיעה שהנגנים מוכנים הכי טוב שאפשר. תודה רבה לעדו, בהחלט נותן תמורה שווה, אני ממליץ"

  דוד זוהר מלניק
  דוד זוהר מלניק
 • "תוך זמן קצר מאוד היינו נשמעים כמו להקה שעובדת כמה שניים טובות ובשלים מספיק ומגובשים כלהקה כשיש להזכיר שאנחנו להקה בטווחי הגלאים : 15-17. תוך מספר חודשיים בתהליך הליווי עידו הביא אותנו ל-3 שירים מקוריים מוכנים להקלטה שנכתבו והולחנו ביחד איתו (עידו לא רק עבד עם הלהקה אלא עם כל אחד גם פרטני על הכלי שלו ועזר לו לגבש את התווים ואת הסאונדים של כל נגן, וגם ישב יחד איתי על כתיבה והלחנת השירים(. מה שיפה בעידו שהוא לא רק בא לעשות את העבודה שלו מעולה אלא שהוא גם מאמין ועושה את זה באמת מהלב ועם יד הלב. 24/7 עידו יושב וחושב מה אפשר לשפר,להוסיף ולהוריד מהשירים,העבודה שלו עם החבר'ה תמיד בראש שלו.כדי להיות העיפרון המחודד בקלמר של תעשיית המוזיקה צריך את המחדד הטוב ביותר בתעשייה במקרה הזה קוראים למחדד הזה עידו לדרמן. אם אתם רוצים להצליח מגיע לכם להצליח עם המוזיקה שלכם ביחד ובליווי הפקתי ויעוץ מוזיקלי של עידו לדרמן אומר לכם עם יד על הלב!"

  יואל מיכאל גלייזר
  יואל מיכאל גלייזר
 • "אני חושב שהתרומה הענקית ביותר בתהליך המנטורינג עם עידו היא הסדר בכל דבר. סדר בתהליך העבודה בחזרה, סדר בהתפתחות שלנו בתור להקה, אפילו סדר השירים בסט ליסט בהופעה. עידו הכניס ארגון והמון מקצועיות ללהקה וזה גרם לגלגלי השיניים להתחיל להסתובב ולהתחיל לתפוס תאוצה. ברגע שהיסודות שלנו הפכו למאורגנים יכולנו בקלות רבה להתפתח בקצב מסחרר.עבודה על הביטחון העצמי וההגשה של השירים, הקלטת סקיצות איכותיות והפקת הופעה מושקעת לקידום האלבום שבדרך
  "אנחנו מרגישים שעם עידו אין לנו צורך ב"לעשות ניסיונות" ולחפש את עצמנו בתעשייה ושלכל שאלה אנחנו מקבלים תשובה שממקדת אותנו לעבר המטרות שהצבנו לנו בתור מוזיקאים. ההתפתחות שלנו במשפט קצרצר: אנחנו להקה אחרת. אם זו הדינמיקה בין חברי הלהקה, השירים עצמם, המסרים שלנו, הביטחון שלנו בתור נגנים, ההסתכלות שלנו קדימה ואפילו השם של הלהקה. מלהקת נוער בוסרית הפכנו ללהקה שיושבת "tight" על כל ביט, עם מסרים מאוד ברורים שפונים לקהל מאוד ספציפי שהולך אחרינו לכל הופעה ומאמין בנו לאורך כל הדרך"

  בר אלפנדרי
  בר אלפנדרי
  דור המבול
 • "ההופעה הייתה הכי טובה שלי, עליתי לבמה עם בטחון רב בידיעה שהנגנים מוכנים הכי טוב שאפשר.
  שמעתי על עידו כבר לפני שנתיים, ראיתי את האתר שלו, ראיתי איך הוא עובד עם להקות, אבל חשבתי שהשירות שלו זה מותרות בתוך כל ההוצאות שיש למוזיקאי להרמת מופע.
  לקראת המופע האחרון שלי, אחרי שנתיים של הופעות, הבנתי שאני לא מצליח להרים את הרמה של ההופעה מעבר לרף מסוים. אין התאמה בין האלבום המופק היטב לרמת המוזיקה שנשמעת בהופעה.
  פניתי לעידו בהתראה קצרה מאוד והוא הסכים להיפגש. כבר בפגישה הראשונה שנמשכה מעל שעתיים, גיליתי בחור מקסים ומקצוען. הוא הגיע לפגישה כשהוא מכיר את כל השירים היטב, ומבין מה אפשר לעשות עם החומר בהופעה.עידו הגיע לחזרה, ובעזרת אופיו הנוח התחבב על כל הנגנים, שקיבלו באהבה את ההערות שלו, שהיו מקצועיות ונכונות ונאמרו בצורה שאינה פוגעת באגו של אף נגן. עידו הגיע לחזרות מוכן ומאורגן, צילם והקליט כל חזרה והעלה את החומר לתיקייה משותפת, שכל נגן יכול לשמוע ולהתכונן לחזרה הבאה.
  במגבלות הזמן הקצר, הוא שינה לנו עיבודים, והתאים את החומר להופעה חיה.עידו תכנן את סדר השירים בהופעה, ככה שישמרו על אנרגיה גבוהה ועבר אתי על כל הטקסטים, הכין אותי כמו מנטור מקצועי ביותר להופעה. תודה רבה לעדו, בהחלט נותן תמורה שווה, אני ממליץ".

  דוד זוהר מלניק
  דוד זוהר מלניק
 • "עידו הסביר לי איך הוא יכול לעזור לי ומהר מאוד הבנתי שזו ההכוונה והעזרה שאני צריך. מיקוד מכוון מטרה ועם דגש ברור על הבחנה בין עיקר לטפל. מה שאהבתי אצל עידו הוא העניין שהוא לא מכר לי חלום, הוא הראה לי בצורה ברורה ומקצועית על אילו חלקים עליי לעבוד ביחד עברנו תהליך עבודה נכון והוא שעזר לי להתקדמות מקצועית בלי ויתורים או קיצורי דרך. עידו נמצא בתהליך כדי לתקן שצריך, לחזק שצריך ולמעשה ידו נמצאת בכל חלק וחלק מהעשייה שלי בתור מוזיקאי"

  איתי האווארד
  איתי האווארד
  Hitman
 • רציתי להודות ולהמליץ בחום על יעוץ אישי מקצועי עם עידו לדרמן המדהים. עברתי איתו סדרה של מפגשי יעוץ ובניית שיטה ומערך לשם שידרוג וקידום וגדילה שלי כמוסיקאי עצמאי. קיבלתי כלים שעוזרים לי להיות יותר מפוקס ומאורגן וממוקד מטרה ועושים סדר ביום יום היחסית מבולגן שהיה לי בתור מוסיקאי שמתעסק בהרבה שדות בתעשיית המוסיקה. הייתי חייב את זה וקיבלתי את זה בצורה מקצועית ומאוד כיפית וחברית. הבנאדם אלוף בתחומו ושופע ידע ורעיונות.
  תודה עידו.

  עידו (זיגו ) אופק
  עידו (זיגו ) אופק
 • "עידו הוא מדריך אמיתי:עושה תהליך למידה בעצמו כדי להכיר אותך, להבין אותך, לקרוא אותך, לזהות את הפוטנציאל- ואז מתחיל להעניק ולהעניק את אין סוף הכלים הפרקטיים שיש לו שמובילים אותך בדיוק למקום שאתה רוצה.
  בשבילי החוויה של היעוץ עם עידו היא הרבה יותר מחוויה של לימוד פרקטי, זאת חוויה של מפגש עם אדם מעצים, רגיש, אוהב, שמקדיש את כל כולו בשביל לעזור לי להגיע לאן שאני הכי רוצה, ויודע גם לאתגר, וגם לחזק, גם להעניק, וגם לדרוש.
  ממליץ בחום לכל מוזיקאי שצריך עזרה כדי לקחת את החלום שלו ולהפוך אותו למשהוא יישים, ראלי, ועם זאת שאפתני...

  נועפ טבצ'ניקוב
  נועפ טבצ'ניקוב