מוזיקאים יזמים ובעלי עסקים ממליצים

 
כשהתחלתי את תהליך העבודה עם עידו מהיום הראשון הבנתי שהייתי צריך אותו כל הזמן הזה.
עידו ידע למצוא את הדברים שאני מתקשה לבצעה בעצמי וגרם לי ולעבוד עליהם כך שאני ישדרג את עצמי מהבחינות האלא. אני יודע שאני בידיים טובות ושאין לי דאגות/מגבלות ושעם עבודה נכונה וממוקדת מטרה הכל אפשרי כי הכל תלוי בי 🙂 אני ממליץ לכל מוזיקאי/אמן/יוצר/… לפגוש את עידו.
אני לא בטוח שיש מישהו שעושה את זה בארץ 
ואני אפילו לא יודע אם יש מקצוע כזה,
אבל אפשר לקרוא לזה עידו לדרמן… (שי ברנדר – מוזיקאי ומפיק מוזיקה למדיה)
________

העבודה עם עידו הייתה מקצועית נקודתית ומציגה ידע רב ונסיון של שנים מאדם אשר עבר המון ..קבלתנו הרבה מעל למצופה , יחס חם ללא פשרות , מעבר על תכנונים לעתיד הקרוב והרחוק, עבודת צוות ניהול זמן נכון , מיקוד מוזיקלי ועוד המון …מומלץ לכל מי שחפץ ללמוד על עולם המוזיקה והבידור בארץ מהמתחיל למקצועי … (דגן זעירא – מוזיקאי ומנהל להקה)
________

בפגישות נחשפתי לעולם חדש ומעניין  שלא היכרתי קודם.
למדתי לקדם את התדמית שלי, המוניטין, "המוצר" שאני מוכרת, קשרים עם אנשים, נטוורקינג, טיפוח המוצרים השיווקיים שלי, טיפוח קשרים עם קולגות ואנשים מהתעשיה בארץ ובחו"ל, קידום התחום האינטרנטי השיווקי שלי, עזרתי לעצמי בעזרתו לסמן את היעדים והמטרות שלי כעסק. כמו כן גם שיווק בפייסבוק, חיזוק הביטחון העצמי שלי מול ה"שוק" ותעשיית המוזיקה בארץ וגם בעולם, פניות לאנשים, חיזוק ושימור קשרים וכד'. בפגישות עם עידו נחשפתי לחומרים שיווקיים חדשים שיצרתי ובזכות ההדרכה של עידו אני מרגישה שהגישה שלי לתחום העסקי במוזיקה נגישה , טובה, מקצועית ויעילה יותר.
בהחלט מרגישה שאצלח את היעדים שהצבנו., תודה רבה!…(הדר רייס – אומנית חצוצרה)
________

הרגשנו שאנחנו מדברים עם אדם מנוסה, מקצועי , בעל ראייה חודרת אך גם רחבה , עם יכולת ביטוי גבוהה והרה אמפטיה ואהבה אמיתית למוזיקה ולמוסיקאים , לאחר הפגישה הבעת התעניינות בחוויה והקדשת לי עוד כחצי שעה מזמנך החפשי , בה שוב כיוונת בנעם וחכמה . אני רוצה להודות לך ולקוות שנעבוד איתך בהמשך .. (יוחאי גולוב – מוזיקאי ומורה למוזיקה)
________

«חזרה לעמוד ייעוץ והכוונה מקצועית למוזיקאים